2019 Bayan Yırtık Kot Modelleri

2019 Bayan Yırtık Kot Modelleri

Yırtık Kot Modelleri

İlk moda olduğundan beri her sezon mutlaka koleksiyonlara konular gardroplar’dan eksik edilmeyen kurtarıcı pantolon: Yırtık Kot Pantolon Modelleri

Günlük giyimde, gece giyimde, spor ve klasik giyimde rahatlıkla kombinlenen ve her mekana uygun olarak kullanılabilen en rahat pantolon modelidir heralde. Kış aylarında yırtık kot pantolon modellerini özellikle içine pastel renkli tonlarda külotlu çoraplar ile giymek  oldukça farklı ve hoş bir kombin yaratabiliyor.

2019 Sezon Pantolon koleksiyonlarında çoğu marka gibi Zara, Pull and Bear, Mango gibi günümüzün en popüler markaları yırtık kot modellerini jeans koleksiyonlarında bulunduruyorlar.

Zara’nın 2019 sezonunda koleksiyonuna eklediği bol paçalı oldukça rahat ve bolca yırtık olan kot pantolon modeli boyfriend jeans olarak sunuluyor. Dar ve vücudu saran pantolonlardan sıkılan bayanlar 2014 ilkbahar / yaz döneminde bu bol pantolonu rahatlıkla tercih edebilirler, paçaları genellikle kıvrılarak giyilen boyfriend jeans serisinin yırtık kot modeli de oldukça kullanışlı. Yırtık kotun altında rahat bir sandalet ve renkli tişört & bluzlar ile tamamlayarak hem rahat hem de şık olabilirsiniz.

Topuklu ayakkabı ve açık sandaletler ile kombinlenmiş oldukça rahat ve şık görünen boyfriend jeans kombinleri:

Yırtık kot modellerini günlük hayatınızın dışında gece yaşamında da rahatlıkla kombinleyebilirsiniz. Skinny yırtık jeans modelleri ile platform topuklu ayakkabı ve bluz ya da gömlek ile çoğu ünlünün yaptığı gibi gecenin en şık bayanlarından biri olabilirsiniz.  Dar paçalı yırtık kot modelleri ile son yıllarda öne çıkan taytları karıştırarak tuniklerin altına da rahatlıkla kullanabilirsiniz.

2019 Bayan Yırtık Kot Modelleri

 

Şimdi bir yorum yapmak ister misin?