2019 Gelin Ayakkabısı Modelleri

2019 Gelin Ayakkabısı Modelleri

Gelinlerin güzelliklerini tamamlayan parçalardan biri olan gelin ayakkabısı modelleri görünmediği düşünülen ancak gelinliğin en dikkat çekici aksesuarlarındandır.

2019 gelin ayakkabısı modelleri ise gelin adaylarına bu sene oldukça renkli modeller sunuyor. Gelinler her zaman bembeyaz bir gelinlik giymek isterler ancak bu yıl biraz daha renkli bir gelin olacaklar gibi. Mor, kırmızı, yeşil gibi renklerin birlikteliğinden oluşan gelin ayakkabısı modelleri bütün gelinleri cezbedecek kadar şık görünüyor.

Taşlı Modeller Çok Şık!

2019 gelin ayakkabısı modelleri renkli olmalarının yanında taşlarla süslü modelleriyle de dikkat çekiyor. Her yeri taşlarla kaplı olan gelin ayakkabıları ve ufak taşlarla dizili ayakkabı modelleri de harika bir seçenek oluyor. Sade modelde bir gelinlik seçenler için gösterişli duracak olan taşlı ayakkabılar babet modellerde tercih edildiğinde daha rahat oluyor.

Rahatlık Ön Planda!

2019 gelin ayakkabısı modelleri bu sene rahatlıkları ile de dikkat çekiyor. Çünkü rahat olmak gelin adayları için oldukça önemli bir durum haline geldi. Kendini rahat hissederek düğününü daha da renkli bir hale getirmek isteyen ve topuklu ayakkabıların esaretinden kurtulmak isteyen gelin adayları babetleri, converse ayakkabıları ve spor ayakkabıları tercih ediyor. Topuklu ayakkabı giymekten vazgeçmem diyenler içinde topukları taşlarla ve tüllerle süslü olan modeller daha sık tercih ediliyor Eğer kendiniz için farklı bir model seçmek isterseniz transparan ayakkabılardan seçebilirsiniz.

 

İşte En Popüler 2019 Gelin Ayakkabıları

Şimdi bir yorum yapmak ister misin?