2019 Nişanlık Modelleri

2019 Nişanlık Modelleri

2019 yılı evlenme yolunda adım adım ilerleyenler için harika seçeneklerle dolu bir katalog sunuyor. Özellikle de bayanların ilgisini çekecek kadar gösterişli ve masum 2019 nişanlık modelleri farkını ortaya koymak isteyenler için ideal olacak.

2019 Yılı Çok Renkli!

Nişanlık modelleri 2019 yılında çok renkli tasarımlara sahne oluyor. Sade bir nişan töreni hayal ediyor olsanız bile morun, kırmızının, zümrüt yeşilinin, petrol mavisinin turkuaz ve mürdüm renklerinin etkisinden kurtulamayacaksınız. Renkli tasarımlardan birini seçmek istediğinizde siyah ya da pastel tonlarını çok göremeyeceğiniz bu yıl renklerin dünyasına dalın derim.

Zarif ve Şık Nişanlıklar Seçin!

Nişanlık modelleri 2019 yılında genellikle balık kesim ya da kabarık modellerin olduğu seçenekler sunuyor. Balık kesimli bir model deneyecekseniz vücut hatlarınıza güvenmeniz lazım. Ancak vücut hatlarınız orantılı değilse A kesimli modeller ya da kabarık etekli nişanlıklar tercih edebilirsiniz.

Dantel Detaylara Özen Gösterin!

Çok şatafatlı olmamakla birlikte dantel detayların kullanıldığı nişanlık modelleri tercih edebilirsiniz. Çünkü üzeri taşlarla döşenmiş bir model ya da çok parlak kumaşlarla hareketlendirilmiş modeller yerine Fransız danteli ile hazırlanmış nişanlıklar seçebilirsiniz.

Uzun Kollu Nişanlıklar Kışa Damgasını Vuruyor!

Uzun kollu nişanlık modelleri bu yıl en beğenilenler arasında. Özellikle de yaka kısmı kayık yaka olan tasarımlar bayanların güzelliğini ortaya çıkarıyor. Sizde harika görünmek istiyorsanız saçınızı ve nişanlığınızı doğru kombinlemeye çalışın.

 

2019 yılının en çok tercih edilen nişanlık ve abiye modelleri

Şimdi bir yorum yapmak ister misin?