2019 yılının en çok ilgi gören gelin taçları

2019 yılının en çok ilgi gören gelin taçları

2019 yılında gelin olacak bayanlar için harika gelinlik seçenekleri bulunduğu gibi birbirinden güzel de gelin tacı modelleri de bulunuyor. Her zaman zarifliği elden bırakmayan ve düğün gününde de prensesler gibi görünmek isteyen gelin adayları için hazırlanan gelin taçlarında bakalım neler var?

Doğallıktan Şaşmayın!

2019 gelin tacı modelleri her zaman olduğu gibi bu yılda şıkır şıkır. Ancak bu yıl biraz daha doğal esintilerin hâkim olduğu taçları göreceğiz. Yaprak modelleri, çiçekler ve ufak dalların uzandığı taç modelleri genellikle metalik gri olacak. Doğanın daha fazla hissedildiği gelin tacı modelleri aynı zamanda sadeliğinde sembolü olacak. Çünkü sadelik bu yılın göbek adı.

Metalik Tonlar Daha Çok Kullanılıyor!

Geçtiğimiz senelerde canlı çiçeklerle ya da yapay çiçeklerle işlenmiş gelin taçları görürken bu sene tamamen metalik renklerde yani bildiğimiz demirden taçlar göreceğiz. Ben daha canlı bir gelin tacı istiyorum diyenler varsa onlar için metalik çiçeklerle ve taşlarla süslü modellerde hazırlanmış.

Taşlı Parçalar Muhteşem!

Gelin tacı modelleri bu sene sade olabilir ancak bu sadeliğe hareket katacak ufak ayrıntılarda bulunuyor. Bunların başında ise minik minik taşlar geliyor. Ayrıca incilerinde sıkça kullanıldığı dallı budaklı modellerde görmek mümkün. Eğer gelinliğiniz sade ise taşlı, boncuklu bir taç seçebilirsiniz. Saçlarınız açık kalacaksa yuvarlak taçlar daha şık duracaktır. Ancak saçlarınızı toplayacaksanız bir köşeye iliştirilmiş saç tokası şeklinde taçlardan da yararlanabilirsiniz.

 

2019 yılının en çok rağbet gören gelin taçlarını

KDNSG.COM olarak sizler için derledik.

Şimdi bir yorum yapmak ister misin?