En Çok İlgi Gören Tesettürlü Gelinlik Modelleri

2019‘un en güzel tesettürlü gelinlik modelleri

2019‘un en güzel tesettürlü gelinlik modelleri

En ünlü tesettür gelinliklerini inceledik ve ilham aldık bugün sizlere 2019 ‘un en güzel tesettürlü gelinlik modellerini hazırladık. Düğün stresinden bunalmış bayanlar sizleri bir nebzede olsa rahatlatmak için yeni sezon tesettür gelinlik modellerini incelmeye davet ediyoruz.

2019 yazının en özel tesettür gelinlik modellerinden fikir sahibi olmanız için işlemeli ve dantelli modelleri sizler için seçtik.2019 yeni sezon en moda tesettür gelinliklere göz gezdirmek sizlere iyi gelecektir eğer hala gelinliğinizi seçmediyseniz  seçmenize de yardımcı olacaktır.

Her sezon oldukça ilgi çeken uzun kuyruklu tesettür gelinlik modelleri bu sezonda ilgi çekmeye devam eden modeller arasında geliyor.

Gelinlik moda evleri ve gelinlik tasarımcıları da kreasyonlarında sıkça uzun kuyruklu tesettür gelinlik modellerine yer vermiş.Uzun kuyruklu tesettür gelinlik modellerinde natural ve sade modellere yer verildiği görülüyor,ayrıca duvak seçiminde de genellikle uzun duvaklar tercih edilmiş fakat kısa duvak sevenlerde unutulmamış.

Türbanlı gelin başı modellerinde ise daha çok dantel işlemeli ve taş işlemeler ağırlıklı olarak kullanılmış.

 

 

Şimdi bir yorum yapmak ister misin?