2019 Trend Duvar Boya Renkleri

2020 Trend Duvar Boya Renkleri

Renkler ortamlarımızı değiştiren en güçlü kahramanlardan biri. En ufacık renk dokunuşlarıyla bile hayatımızda büyük değişiklikler yapabiliyorken dekorasyonda renklerin halinden anlamamak olmaz. 2020 trend boya renkleri ise en can alıcı tonları ile bizlere el sallıyor. 2020 yılı doğallık yılı olarak biliniyor. Bu nedenle de seçilen renkler genellikle doğallığı çağrıştıracak tonları içeriyor. Boya renkleri ile ortamlarınızın duvarlarına hareket katabileceğiniz gibi 2020 yılının verdiği doğallığı hissederek daha samimi bir ortam oluşturabilirsiniz. Açık renkler kadar koyu renk tonlarının da hakim olduğu 2020 yılı trend boya renklerini evinizde görmek isterseniz renk dünyasına dalarak işe başlayabiliriz.

2020 Trend Renkleri Neler?

Canlılığı ve sadeliği ön planda tutun 2020 trend boya renkleri baharat tonları, sarılar, çimen yeşilleri, tozpembeler ve gri gibi tonlardan oluşuyor. Bunlara ek olarak 2020 yılında bej, krem ve ekru tonları da görebilmek mümkün. Renklerde ana renklerden ziyade bu renklerin farklı tonlarını daha çok kullanacağız. Özellikle baharat tonları dediğimiz renkler sıcak ve samimi bir ortam oluşturmak isteyenler için ideal olacak. Canlı ve enerji dolu bir ortam isteyenlerin en sevdiği renklerden biri olacak olan sarı ise 2020 yılının favori tonlarından. Hele bir de sarı ile yeşilin karışımı gibi duran küf rengi bu sene çok tercih ediliyor.

2020 Trend Boya Renkleri Nasıl Kullanılabilir?

Evinizde ve ya dekorasyon fikirleri denemek istediğiniz diğer ortamlarda renk seçimi yapacaksanız ortamlarınızın özelliklerini bilmeniz lazım. Örneğin çocuk odası, mutfak gibi yerler yüksek enerjinin aktığı ortamlardır. Buralarda sarı, turuncu, tarçın rengi gibi tonları deneyebilirsiniz. Salonlarınızda mor, gri ve buz mavisi gibi tonlar hem farklı hem de daha zengin bir görüntü uyandıracaktır. Yatak odalarını daha romantik gösterdiği söylenen kırmızının farklı tonlarını ve pembe rengi de yatak odalarınızda sergileyebilirsiniz. 2020 trend boya renkleri arasında çeşitli katalogları inceleyerek farklı tonlarda kullanabilirsiniz. Boğucu bir renk karmaşası yerine ara ara krem, beyaz gibi açık tonları ve siyah, gri gibi koyu tonları da kullanabilirsiniz. Duvarlarımı boyayamam diyorsanız farklı renkte aksesuarlar ile de harika dekorasyonlar hazırlayabilirsiniz.

Şimdi bir yorum yapmak ister misin?