Sıkılaşmada yeni yöntem lazer liposuction

Sıkılaşmada yeni yöntem lazer liposuction

Sıkılaşmada yeni yöntem lazer liposuction biz bayanların istediği estetik görüntüye kavuşmalarında etkili bir yöntem olurken tüm detaylarıyla yazımızda bu yöntemi mercek altına aldık.

Estetik ameliyatlar cerrahi işlemler yani genelde her bayanın bildiği liposuction yöntemi ile alınan yağlardan kurtulmak mümkün oluyordu. Fakat bu yöntem sonrasında hastalarda oluşan birçok sorun bu yöntemi tercih edilmez kılmaya başladı. Bilinçsiz gerçekleşen yağ alma durumlarında şekil bozuklukları, çökmeleri, ciltte sarkmalar yaşanması oldukça sık görülen yağ aldırma yöntemini olumsuz olarak etkiliyordu fakat yeni yöntemlerden biri olan lazer liposaction ile cildin sıkılaşması sağlandığı gibi cildin yenilendiğini görmek mümkün olmaktadır. Yenilikçi işlem olarak belirtilen bu yöntem sayesinde eski yöntem olan liposuction uygulamasında yağ dokusu üzerinde yaratılan travma oluşumu yaratmadan yağ dokusunu yok eden bir işlemdir daha çok deri altında bulunan fibroblastlarda uyarılarak derinin sıkılaşması ve gerilmesi amaçlanmaktadır. Bu işlem sırasında ya dokusu yok edilirken derinin sarkma gibi olumsuz etkileri de ortadan kaldırılmaktadır.

Lazer Liposaction yöntemi sınırlı uyuşturma yapılarak uygulanan ağrı problemi yaşamayacağınız bir işlem olarak tanıtılıyor. Kişide bu yöntem hafif şekilde dokunma hissi yaratacak kadar hafiftir. İşlem kısa sürede tamamlanır ve gece yaşanabilecek ağrılar için önlem olarak basit ağrıkesiciler önerilir. İşlem yapılan bölgenin yağ dokusuna göre değişik zaman farklılıkları gösterir. Örneğin basen, kalça, göbek bölgesi gibi alan genişliği olan bölgelerde işlem otalama 1 saat sürmektedir. Bununla birlikte yüz ve boyun bölgesi için yöntem 45 dakika kadar kısa süren işlemlerle gerçekleştirmektedir. Bu yöntemi genelde yüz bölgesi, sırt bölgesi, basen ve bel bölgesi, karın bölgesi, cinsel bölge üzeri kabarık ve yağlı olan bölge, göğüs bölgesi, bacak bölgesi, diz ve etrafı, kol bölgesi, boyun bölgesi ve özellikle bacak içindeki gevşek ve sarkık bölgelerde uygulama yapılmaktadır. Kadınların selülit bacak görüntüsü de bu sayede kaybolmaktadır.

LazerLiposuction yöntemi kalp rahatsızlıkları olan kişilerde, yüksek tansiyon hastalarında, şeker hastalarında ve kanama bozuklukları olan kişilerde uygulanmamaktadır. Lazer Liposuction yöntemi tamamen estetik bir cerrahi işlem gibi istediğiniz bir ideal bedeni yaratmak için tasarlanmamıştır. Daha çok cilt sarkmaları fazla yağ dokularının yok edilmesi asıl amaçtır kişinin yağları yok edildiğinde eski zayıf günlerine dönmesi mümkündür fakat bu işlemle normal şartlarda 38 olan bir bayanın 42 bedene çıkması ve bu işlemle tekrar 38 bedeni inmesi mümkündür fakat 36 beden olma gibi bir etkisi yoktur. Lazer liposuction yöntemiyle iyileşme yaklaşık 2 haftadır yapıldığı anda etkisi görülür fakat gözle görülür etki tamamıyla 2 ay içinde gerçekleşir.

Lazer Liposuction yönteminin size sunduğu yenilikçi avantajları sıralamak gerekirse birçok seans içeren estetik yöntemler gibi seans zamanına ihtiyaç duymazsınız tek bir seansta kalıcı çözüm sunulmaktadır. Sınırlı uyuşturma altında yapıldığı için sağlıklıdır. Yöntem sayesinde ameliyat izi ya da bölgede şekil bozuklukları yapmaz. Oluşan şekil bozukluları yine aynı yöntemle düzeltilebilir. Açık ameliyat olmadığı için kanama riski ya da vücutta morarma görülmez. Uygulamanın ardından sorunlu bir iyileşme süreci yaşanmaz. Sosyal yaşama adaptasyonda sorun yaşamazsınız yatak istirahatı yoktur. Uzun sürede korse kullanmak zorunda kalmazsınız.

Şimdi bir yorum yapmak ister misin?