Bayanların En Fazla Tercih Ettiği Yazlık Şort Modelleri

Bayanların En Fazla Tercih Ettiği Yazlık Şort Modelleri

Yazlık Bayan Şort Modelleri

Modacılar kadınlar içinde yaz aylarında giyilecek çok güzel kot ve keten şort modelleri tasarlıyorlar. Sağlıklı kumaşlardan yapılmış birkaç tane şortu evde, günlük hayatta, tatil yerlerinde giyerek sıcak yaz günlerini daha rahat ve keyifli geçirebilirsiniz. Yazlık kadın şort modelleri arasında düz renkli şortlar, çiçekli şort modelleri, püsküllü şortlar gibi farklı parçalar bulunuyor. İncecik bir penye atlet, güzel bir şort ve bir çift sandaletle yapılan bir kombin sıcak havalar için ideal bir günlük kıyafet oluşturur.

Her ikisi de bol kesimli olan gri bir atlet, aynı renkte bir şort ve parmak arası terliklerle sizi serin tutacak rahat ve uyumlu bir kombin yapmış olursunuz. Jean şort çeşitleri yazlık bayan şort modelleri arasında ağırlıklı bir yer kaplıyor. Açık mavi tonundaki jean şortunuzu kısa bir penye bluzla beraber giyin, belinize de ayakkabılarınızla uyumlu bir kemer takın; işte size güzel ve rahat bir yaz kombini. Kor şortlar siyah bluz ve siyah ayakkabılarla da güzel sonuç veriyor. Böyle bir kombini şortunuzun rengine yakın mavi bir çantayla veya güzel bir kot çanta ile tamamlayabilirsiniz.

Yazlık kadın şort modelleri arasında şık ve kullanışlı, cepli kanvas şort modelleri de olduğunu göreceksiniz. Açık toprak rengi tonunda böyle bir şort haki renkli bir penyeyle çok güze durur. Kombininizde yeşil-turuncu uyumunu yansıtmak isterseniz turuncu bir kemer ve kemerle aynı renkte bir çift terlik giyebilirsiniz. Veya renkleri arasında turuncu da olan rengarenk ya da desenli bir ayakkabı da olabilir.

Şimdi bir yorum yapmak ister misin?