belden kuşaklı kısa gelinlik

BELDEN KUŞAKLI GELİNLİK MODELLERİ

 BELDEN KUŞAKLI GELİNLİK MODELLERİ

Kalp yakalı, yüksek belli, etekleri fırfırlı, boyu diz altına gelen bir A kesim gelinlik modellerinin bir de belinde kuşağı olmasına nasıl bakarsınız? Bu model kısa gelinlik modellerini tercih edenler için gerçi; belden kuşaklı gelinlik modelleri arasında uzun gelinlikler de bulunuyor.

Örneğin askılarında kullanılan dantelli kumaşın göğüs kısmını da sardığı bir bol fırfırlı gelinlik modeli size cazip gelebilir. Bu kategoride işlemeli gelinlik çeşitleri de bulunuyor; belki beden kısmındaki hafif kabarık işlemelerin eteklerinde de seyrek bir biçimde devam ettiği bir modeli tercih edersiniz? Bu da tutmadıysa bir de belinde ortası taşlı bir kuşak olan boyundan bağlı sade gelinlik modellerine göz atabilirsiniz.

Baş döndürücü bir çeşitliliğe sahip olan gelinlikler dünyasındaki sayısız model arasından seçim yapmanın pek de kolay olmadığını biliyoruz. Düğün günü yaklaşırken insanın ne kadar mutlu ve istekli olursa olsun biraz da gergin olduğunu, bazen her şeyin ters gittiği hissine kapıldığını da biliyoruz.

Fakat emin olun belden kuşaklı gelinlik modelleri ve diğer modeller arasından seçim yapacağınız zaman bilinçli ve akılcı olursanız bu seçim o kadar da zor olmayacak. Vücut tipine göre gelinlik seçimi konusunda araştırma yapın ve size yakışacak modellerin hangileri olduğundan emin olun. İnternet bu konuda müthiş bir kaynak; hem metinler hem de görseller açısından çok zengin.

Fakat asla sadece görsellere bakarak karar vermeyin; unutmayın; firmaların ve mağazaların reklamı niteliğindeki görseller müşteri çekmesi amacıyla hazırlanır ve doğal olarak kıyafetler o kıyafetlerin yakışacağı kişilere giydirilir. Şahane bulduğunuz bir gelinlik siz onu giyen modelinkinden çok farklı bir vücut yapısına sahipseniz üstünüzde hiç güzel durmayabilir. Kendinizi profesyonellere bırakın; onların bu konuda vereceği fikirler bilgi- deneyim ürünüdür ve eş dost, arkadaş tavsiyesinden daha verimli sonuçlar verecektir. 

Bu slayt gösterisi için JavaScript gerekir.

Şimdi bir yorum yapmak ister misin?