Bitkisel saç maskesinin tarifi ve yapılışı

Bitkisel saç maskesinin tarifi ve yapılışı

Bitkisel saç maskesi

Bitkisel saç maskesinin tarifi ve yapılışı

Bitkisel saç maskeleri sayesinde, saçlarınıza yeni bir boyut ekleyebilirsiniz. Saç sağlığı ve bakımı, bir çok hallerde  zor görülebilir. Çeşitli kozmetin ürünlerinin içerdiği bazı kimyasal maddeler çoğu zaman saçlarınıza zarar bile verebilmektedir.

Uzman ve bilir kişiler, saç uzmanları daha doğrusu bir çok kişiye şampuan kullanmamalarını sadece sabun kullanmalarını bu sabunlarında, bitkisel olmaları yönünde çeşitli açıklamalarda bulunuyorlar.

Araştırmalar neticemizde, Kdnsg.com olarak size, saç bakımında kullanabileceğiniz, en faydalı ve yararlı saç maskesinin tarifini paylaşacağız. Bitkisel saç maskemizi haftada 5 gün olarak saçımıza uygulamamız gerekiyor.

Bitkisel saç maskesinin tarifi ve yapılışı; Bir adet yumurta, bir yemek kaşığı badem yağı, bir kaşık salata suyu, bir tatlı kaşığı susam yağı, bir ampül e vitamini, bir ampül b vitamini kompleksi, çay demi ve sarımsak rendesini bir kasede güzelce karıştırdıktan sonra saç derinize temas etmesini sağlayacak şekilde sürünüz. Saçınızda yaklaşık olarak 4 saat bekletiniz.

Bu bekleme işleminin ardından saçınızı ılık su ile 2-3 defa yıkayınız. Bitkisel saç bakımını 2 hafta süreyle yaptığınız da gözlerinizde görebileceğiniz, çeşitli değişiklikler meydana gelecek, saç sağlığınızı koruduğunuzdan emin olacaksınız.

Şimdi bir yorum yapmak ister misin?