Buz Küpleri İle Güzelleşmeyi Denediniz mi?

Buz Küpleri İle Güzelleşmeyi Denediniz mi?

Buz Küpleri İle Güzelleşmeyi Denediniz mi?

Buz nasıl görünür gözünüze; pürüzsüz, aydınlık ve gergin – sert, değil mi? Peki cildinizin nasıl olmasını istersiniz? Aşağı yukarı buzun olduğu gibi. Bunu sağlamanın yolu buz küpleri ile güzelleşme yöntemlerini uygulamaktır tabii. Size kendi kendinize yapabileceğiniz bazı uygulamalardan söz edeceğiz şimdi. Bunun dışında kendinize bir klinikte buz terapisi yaptırmayı da düşünebilirsiniz. Her yaştan erkek ve kadınların faydalanabileceği bu uygulama güneş, yaşlılık veya doğum lekeleri; vücut çatlakları, jilet izleri, sivilce lekeleri gibi cilt sorunları üzerinde son derecede olumlu sonuçlar veriyor.

Buz Küpleri İle Güzelleşmeyi Denediniz mi?Buz ile güzelleşmek için yapabileceğiniz şeylerden biri bir buz kalıbını ince bir tülbende sarıp göğüslerin üzerinden hızla geçirmek. Bu basit işlem dokuların gerginleşip canlanmasını sağlıyor.

Sivilcelerinizin üstüne buz küpü uygulamayı denediniz mi? Bunu yaptığınızda sivilcenin etrafındaki yağlı kısım yok olacak, kendisi de küçülecektir.

Buzu göz çevresine direkt olarak uygulamak tavsiye edilmiyor. Fakat yüzünüzde, boynunuzda ve dekolte bölgenizde nazik hareketlerle buz gezdirirseniz cildinizin dirilip gerginleştiğini göreceksiniz. Buz kürü uygulamasını düzenli olarak yaparsanız kırışıkların belirginliği azalacak ve cildinizin ışıltısı artacaktır.

Buz Küpleri İle Güzelleşmeyi Denediniz mi?

Daha fazla fayda sağlamak için buz kalıplarının içine içme suyu yerine maden suyu koyabilirsiniz. Başka alternatifler de var, örneğin demlenmiş adaçayını dondurup cilt üzerinde gezdirmek yağlı ciltler üzerinde olumlu sonuç verir.

Buz küpleri ile güzelleşme yöntemleri zahmetsiz, ekonomik ve etkili yöntemler gördüğünüz gibi. Bu konuyu araştırarak cilt tipinize uygun başka uygulamalar da keşfedebilirsiniz.

Şimdi bir yorum yapmak ister misin?