Cildinizi Güzelleştiren Havuç Maskesi

Cildinizi Güzelleştiren Havuç Maskesi

Cildinizi Güzelleştiren Havuç Maskesi

Cildinize çok önem veren biriyseniz nelerin yararlı geleceğini bilirsiniz. Tonik, krem veya kimyasal maddelerden dolayı cildiniz bazen iyi duruma gelmeyebilir ve tahrip olabilir. Bu olayları yaşamak yerine direk olarak doğal kürleri uygulayabilir ve cildinizi güzelleştirebilirsiniz.

Cildinizi güzelleştirmek için ilk bilmeniz gereken şeyin cilt tipiniz olduğunu unutmayın. Ne kullanırsanız kullanın cilt tipinize göre olmalı aksi takdirde birçok farklı reaksiyon ile karşı karşıya kalabilir ve cildinizin ışıltısını bozabilirsiniz. Tam da bu haber ile size güzel bir kür vermeyi amaçlıyorduk. Herkesin faydalı bulduğu havucun cildi güzelleştirdiğini de biliyor muydunuz? Eğer bilmiyorsanız artık öğrendiniz! İşte şimdi cildimizi güzelleştiren bir havuç maskesi yapmaya kim hayır diyebilir?

Havucun cildimize ve vücudumuza sayısız yararı vardır. İçindeki çeşitli besinler ile vücudumuza fazlasıyla katkısı olduğu gibi cildimize de vardır. Havuç ile yapacağımız bu cilt maskesinde farklı malzemeler de kullanıyoruz fakat en çok etki edenin havuç olduğunu unutmayalım. İşte gelin size cildi güzelleştiren efsanevi bir havuç maskesi yapma vakti.

Malzemeler ile yapmanız gereken her şey çok kolay aslında. Her şey malzemeleri iyice karıştırmanızdan ibaret olmakla birlikte suratınıza uygulamak. Yavaş yavaş ve narin dokunuşlarınızla bu kürü yüzünüze uygulamalı ve aynı şekilde de çok narince çıkarmalısınız. Ilık su ile yüzünüze masaj yapa yapa duruladıktan sonra bunu her gün uygulayarak harika bir sonuç elde edebilirsiniz. Aslında uygulamak konusunda oldukça kolay olan bu kürün size birçok yönden faydası var!

Havuç Maskesi Malzemeleri ;

Bir yemek kaşığı bal,
İki yemek kaşığı rendelenmiş havuç,
İki üç damla limon suyu,
Bir yemek kaşığı zeytinyağı

Şimdi bir yorum yapmak ister misin?