Cilt Bakım Önerileri

Cilt Bakım Önerileri

Cilt Bakımı İçin Cilt Tipinizi Keşfedin.
Cilt yıpranmalarını önlemek ve en aza indirmek adına,Cilt tipinize uygun cilt bakım ürünleri kullanmanız gerekiyor.Cilt bakım ürünü alırken içinde dolgu malzemesi olmayan doğal ürünler tercih etmelisiniz bu cilt için çok faydalı olacaktır.Doğla cilt bakım ürünleri hem cildinizi koruyacak hemde daha faydalı olacaktır.

Mineral Makyaj Ürünlerini Tercih Edin
Çoğu uzman makyaj malzemeleri konusunda minaral olan ürünleri tercih etmemiz gerektiğini söylemekte.Sebebi ise mineral makyaj ürünleri cildimizin nefes almasını gözeneklerin tıkanmamasını ve cilde zarar vermediğini söylüyor tercihinizi bu yönde yapabilirsiniz.

Dudak Bakımı
Dudak bakımıda dikkat etmemiz gereken konulardan.Çünkü dudak üzerinde ki deri oldukça hassas ve nazikdir,hasar göre bilir.Buyüzden dudak bakımını ihmal etmemeliyiz.Dudaklarımız çatladıgında yada kurudugunda scrub uygulamalıyız ve nemlendirmeliyiz.

Cilt Bakımı İçin Güneşten Korunmalıyız 
Cilt bakımı için uzmanların dediği ğibi güneşden koruyucu kremler kullanmamız mutla gerekiyor.Yaşlı görünen bir cilt istemiyorsak 30 faktörlük güneşden koruyucu kremler sürerek güneşin zararlı ışınlarından koruna biliriz.

Şimdi bir yorum yapmak ister misin?