Doğal botoks maskesi

Doğal botoks maskesi

doğal botoks maskesi

doğal botoks maskesi, doğal botox maskesi, botoks maskesi tarifi, botoks maskesi nasıl yapılır ? Biliyor musunuz ? Botoks maskesini kullanan ve sağlıklı yaşam ile sporu bir arada götüren, ve her geçen gün dahada gençleşen Ebru Şallı’da bu maskeyi kullanıyor.

Aynı zamanda, güzellik uzmanı Suna Dumankaya’da botoks maskesini katıldığı yerel ve genel yayın organlarında paylaşarak, güzellik konusunda bilgi almak isteyen insanlara ışık tutmaya devam ediyor. Botoks maskesi sayesinde gözeneklerinizin açılmasını sağladığınız gibi, yüzünüzün daha da gerilmiş olduğunu ilk kullanımdan itibaren anlayabilirsiniz.

Evde botoks maskenizi, yapmaya hazırmısınız ? Gerekli olan malzeme listesini Kdnsg.com olarak paylaşıyoruz. 1 adet yumurta sarısı, 1 tatlı kaşığı süt, 1 tatlı kaşığı limon suyu, 1 tatlı kaşığı bal, yarım çay kaşığı tuz ile malzeme listemizi tamamlıyoruz.

Botoks maskesinin yapılışı: Tüm malzemeleri güzelce karıştırdıktan sonra, daha önceden temizlemiş olduğumuz cildimize hazırlamış olduğumuz maskemizi sürelim. Göz altlarımız hariç, tüm yüzümüze uygulayabiliriz. Yüzümüzde yaklaşık olarak 12 dakika kaldıktan sonra üstüne bir kat daha olmak üzere, sürerek, 6 dakika bekleyin. Bu süre zarfından sonra son katı geçin ve 5 dakika daha bekletin. Toplamda yüzünüzde 25-30 dakika kalmasını sağlayınız.

Bütün bu zaman diliminden sonra yüzümüzü ılık su ile güzelce yıkayalım. Acil durumlar için son derece faydalı olan bu maskeyi haftada 2 yada 3 kez yapmanızı öneriyoruz. Sağlıklı günler.

Şimdi bir yorum yapmak ister misin?