Dudaklarınızı dolgunlaştırmak için taktikler!

Dudaklarınızı dolgunlaştırmak için taktikler!

Her bayanın isteğidir dudaklarının dolgunlaşmasıdır. Bunu yaparken ördeğe benzememek de en ince kurallardan biridir. Dudaklarınızı estetik yaptırarak dolgunlaştırmak mümkün. Ancak bu hem cebinizi heme canınızı fazlasıyla yakacaktır. Bunun yanı sıra size hayatınız boyu çekecek problemler de yaşatabilir. Doğal yollardan, tabiatana’nın bize verdiği imkanlarla dudak dolgunlaştırmayı deneyeceğiz..

Öncelikle bayanların genellikle kullandığı ve arkadaşlarına da tavsiye ettiği ünlü bir yöntemimiz var. Bu yöntem gayet ucuz ve kolay. Öncelikle eczane’den ” viks ” isimli krem almanız gerekiyor. Bu kremi bir nohut boyutunda diş fırçanıza sürmeniz ardından diş fırçasıyla dudağınıza masaj yapmanız gerekiyor. Bunu yaparken dudağınızda acı ve yanma, bazı durumlarda ise karıncalanma hissedilebilir. Dişinizi sıkın ve 10-15 dakika boyunca yapmaya devam edin.

Bu tekniğin işe yaramadığını düşünüyorsanız diğer bir tekniğimiz var, onu deneyebilirsiniz. Bu sefer 2 karanfil yağını ve kakao yağını bir kapta karıştırıp dudaklarınıza sürmeniz gerekiyor. Bunu günde 2 kere olmak üzere tekrarlayarak yapmanız gereklidir. Hem çok hoş bir koku hem de yumuşaklık ve parlaklık verir. Ancak not düşmek isterim ki bu teknik bazı doktorlar tarafından ileri yaşlarda cilt kanseri gibi sorunlar yaratabilmektedir.

Bunun yanı sıra ülkemizde bir çok doktor, dudak estetiği amelitayını rahatlıkla yapmaktadır. Bu tekniklerin size zarar vereceğini veya işe yaramayacağını düşünüyorsanız bir doktora gözükmeniz yeterli olacaktır.

Şimdi bir yorum yapmak ister misin?