En Çok İlgi Gören Dantelli Gelinlik Modelleri

En Çok İlgi Gören Dantelli Gelinlik Modelleri

En Çok İlgi Gören Dantelli Gelinlik Modelleri

Sırt dekolteli, kuşaklı, kabarık etekli, dar kesim, drapeli, vintage tarzı gelinlik modelleri çeşit bolluğuyla kafanızı biraz karıştırabilir. Bundan kaçınmak için ‘gelinlik seçerken’ başlıklı konularda sıralanan temel kuralları dikkate almalısınız: Dantelli gelinlik modelleri veya farklı gelinlikler arasından tercih yaparken öncelikle bütçenizi, vücut biçiminizi ve düğün mekanının özelliklerini göz önünde bulundurun. Yanınıza size samimi fikirlerini söyleyeceğinize inandığınız birini alın ve gelinliğinizi doğru bir sütyenle deneyin.

Kısa gelinlik giymeye hevesleniyorsanız bütünüyle dantelli kumaştan yapılmış kayık yaka, yarım kollu, boyu dizin hemen üstünde olan zarif bir gelinlik aradığınız model olabilir. Sırtınızın güzelliğine güveniyor ve bir sırt dekolteli gelinlik giymek istiyorsanız sırtı V şeklinde açık krem rengi, deniz kızı stili bir model ilginizi çekecektir.

Dantelli gelinlikler arasında bolerolu gelinlik veya tesettür gelinlik arayanların hoşuna gidecek parçalar da mevcut. Ve tabii ki gelin adaylarının büyük bir kısmının gözdesi olan, modacıların değişik vücut biçimlerine yakışan özellikleri yüzünden ısrarla tavsiye ettiği A kesim gelinlik modelleri de. Hayalinizde kloş etekli bir dantelli gelinlik giymek varsa boyu dizlerin çok az altına gelen; beden kısmı saten kumaştan, hafif kabarık etek kısmı dantel işlemeli tül kumaştan yapılmış bir gelinlik ilginizi çekebilir.

Dantelli Gelinlik Modelleri

Şimdi bir yorum yapmak ister misin?