Kepekli saçlar için bitkisel çözüm

Kepekli saçlar için bitkisel çözüm

Kepekli saçlar için bitkisel çözüm

Kepekli saçlarınızdan artık, sıkılmadınız mı ? Bir çok kepekli saçların sebebi, genel olarak bakıldığında, içsen nedenlerden kaynaklanmaktadır. Nedir bu sebepler ? Örneğin; sağlık sorunlarınız, hormon bozuklukları, yetersiz beslenme, şeker hastalığı, gibi nedenlerden kepeklenme kaynaklanabilir.

Kepekli saçlar için bitkisel çözüm

Bunun dışında saçınıza uyguladığınız kozmetik ürünlerinin de çok etkisi vardır. Saç jölesi, sprey gibi çeşitli maddeler de kepek sorununu ortaya çıkarabilir. Bayanların, boya yaptırmaları, perma gibi işlemler de kepek olmasına etken sebepler arasında yer almaktadır.

Kepekli saçlar için bitkisel çözüm mümkünmüdür ? Evet mümkündür, kepekli saçlarınız için uygulayabileceğiniz, bazı bitkisel çözümler vardır. Bunları, Kdnsg.com olarak, paylaşıyoruz.

Kepekli saçlar için bitkisel bakım formülümüz; Çemen tohumu ile kepek sorununu ortadan kaldırınız. Çemen tohumlarını geceden bir su dolu kaba bırakınız. Ve elde ettiğimiz macunu, saç derimizi masaj yoluyla sürelim, uygulayalım. Yaklaşık olarak 15-20 dakika saçımızda kaldıktan sonra, ılık su ile saçımızı yıkayabiliriz.

Bu bitkisel formül kepeğin önüne geçtiği gibi, saç kırılmaları, dökülen saçlar ve saç çıkarma gibi bir çok bitkisel besin takviyesindedir. Sağlıklı günler.

Şimdi bir yorum yapmak ister misin?