Rengarenk Gelinlik Modelleri

Rengarenk Gelinlik Modelleri

Renkli Gelinlik Modelleri

Renkli gelinlikler şimdilik sıra dışı kategorisinde sayılıyor ama bir gün hakimiyeti ellerine bile geçirebilirler. Beyaz gelinlik geleneği çok eskiye dayanıyor ve beyaz-krem tonları halen en çok tercih edilenler listesinde. Fakat modacılar kreasyonlarında her sezon renkli gelinlik tasarımlarına da yer veriyorlar mutlaka ve bu da yeşil, sarı, mavi, siyah, kırmızı gelinlik modellerinin giderek daha olağan hale gelmesine yol açıyor.

Düğün töreninizde askılı, kalp yaka, yeşil renkte bir A kesim gelinlik giymek fikri kulağınıza nasıl geliyor? ‘İlle de kırmızı’ diyenlerdenseniz straplez tarzı, koyu kırmızı bir prenses gelinlik aklınızı çelebilir belki. Bu kategoride rüya gibi mavi gelinlik modelleri de var.

Mor tonlarını sevenler ise bedeni kalçaların üst kısmına kadar sardıktan sonra A biçiminde açılan etekleriyle çok cazip görünen bir korsajlı gelinlik modeline sıcak bakabilirler. Bu tarz gelinlikler arasında çok renkli gelinlik modelleri de bulunuyor; straplez kesim, mor-fuşya-siyah karışımı fırfırlı gelinlik çeşitleri gibi. Siyah beyaz gelinlik modelleri de bir başka alternatif.

Renkli gelinliklerin pazar payını bilemiyoruz fakat aralarında çok şık ve çarpıcı modeller olduğu kesin. Beyaz gelinliklerin tahtını sallamak kolay değil, ancak bu güzel tasarımlardan etkilenmemek de zor. Örneğin gümüş rengi minik taşlarla renklendirilmiş bordo tonunda fırfırlı bir prenses tarzı gelinlik modeli var ki insan ister istemez zarafetine takılıyor. Bize düşen fikir vermek, tercih sizin tabii ki.

Bu slayt gösterisi için JavaScript gerekir.

Şimdi bir yorum yapmak ister misin?