Ruj Seçimi Nasıl Olmalı?

Ruj Seçimi Nasıl Olmalı?

Ruj Seçimi Nasıl Olmalı?

Ruj Seçimi Nasıl Olmalı?

Günlük hayata hemen her kadının vazgeçilmezleri arasın da da bir de rujlar yer almaktadır. Makyajımızı son dokunuş olan rujlar ister mat ister hareketli ister hafif bir renk isterseniz de koyu bir renk her kıyafetinize ve her renk tonuna göre rujlar bulunmaktadır. Peki, bu kadar ruj tercihinin arasın da doru ruj nasıl tercih edilmelidir.

Ruj rengine veya ruj tonuna neye göre kakar verilir. İşte tüm bu sorularınızın cevabı için sizlere doğru ruj seçmemin yollarını araştırdık. O zaman ne duruyorsunuz haydi bir an önce başlayalım da siz de size en yakışan ve doğru olan ruj seçimlerin de bulununuz. Öncelik ile hanımlar doru ruj seçmezseniz yanlış sonuçlar ile de karşılaşırsınız. Bunlar yanlış makyaj ve kötü görünüme neden olabilir. Doru ruj seçimin altın kuralı olan vücut tonuna göre renk seçimidir.

Ruj Seçimi Nasıl Olmalı?

Eğer siz de kendi renk tonunuza ve yüz şeklinize göre ruj seçimin de bulunursanız makyaj yapmakta ve ruj sürmekte başarıya ulaşmışsınızdır demektir. Ayrıca da saç renginize de dikkat etmeniz gereklidir.

Eğer sizler de doğru ruj seçmek istiyorsanız bunun başka bir yolu da dudak yapınızı ve dudak renginizi bilmeniz gerekmektedir. Örneğin eğer sizler de solgun dudaklara sahipseniz dudaklarınızı canlandıracak ve sürdüğünüz de solgun dudaklar yerine size daha canlı bir görünüm verecek dudakları elde etmeniz de yardımcı olan rujları seçmeniz gerekir. Eğer siz de doğru ruj seçemiyorsanız yukarı da ki verilen adımlar ile de artık doru ruj seçebilirsiniz.

Şimdi bir yorum yapmak ister misin?