Selülit giderici bitkisel krem yapılışı

Selülit giderici bitkisel krem yapılışı

Selülit giderici bitkisel kremler

Selülit nasıl gider ? Selülit, giderici bitkisel kremler ve hareketler ile artık selülitlerinizden kurtulmak daha kolay, bir çok selülit ürünlerini kullanmanıza rağmen, gerçekten fayda bulamıyorsanız ve ekonomik yönden bu tür rahatsızlıklara meydan vermemek adına, bitkisel selülit giderici kreminizi evinizde, bazı malzemeler sayesinde yapabilirsiniz.

Selülit giderici bitkisel krem yapılışı

Selülit giderici bitkisel krem için gerekli olan malzemelerimiz;

40 ml, zeytinyağı,
40 ml, susam yağı,
36 ml avokado yağı,

10 damla limon ve portakal yağı ile bitkisel kremimizi, hazırlama aşamaına geçebilirsiniz. Bütün bu malzemeleri bir tabakta yada, kapta nasıl isterseniz, iyice karıştırarak, birbirine karışmasını sağlayınız.

Karışma işleminin ardından selülit olan bölgelerimize, bu kremimizi uygulamamız gerekiyor. Masaj yoluyla selülitli olan bölgeye masaj yaparak, kreminizi iyice yediriniz. Tahmini süre; 10 dakika gibi bir süredir. Bu işleminin ardından ılık su ile yıkayabilirsiniz.

Selülit giderici hareketler ile de bu kremi desteklemeniz halinde, gözünüzle görülebilir artışları kısa zamanda, görebilirsiniz. Örneğin; bacak hareketleri, yana bacak kaldırma indirme gibi, çeşitli hareketler ile selülitli olan bölgelerinizdeki, kaslarınızı çalıştırabileceğiniz, bölgesel çalışmalar yapabilirsiniz.

Masaj selülitin en iyi dostudur. Ekonomik yönden rahatsanız ve bu tür görüntüsel hastalıklara önem veriyorsanız, masaj yaptırabilirsiniz. Haftalık olarak düzenli yaptıracağınız masajlar ve bu bitkisel krem ile, daha çabuk selülitlerinizi yok edebilirsiniz.

Şimdi bir yorum yapmak ister misin?