Taşlı Gelin Ayakkabı Modelleri

Taşlı Gelin Ayakkabı Modelleri

Gösterişli olmaya hazır mısınız ? Bu gün sizler için taşlı gelin ayakkabı modellerini seçtik. Modeller oldukça gösterişli biraz abartılı bulabilirsiniz ama düğün günü ne kadar abartırsanız abartın azdır. Çünkü düğün günü hayatınızın belkide en özel günü şıklığınızdan hiç bir şeyi eksik etmemeniz gerekiyor.

Gelin modelleri biraz daha yakında inceleyelim hem ne demişler şeytan ayrıntıda gizli. Bu gelin ayakkabılarında tüm ayrıntılar düşünülmüş. Sevdiğiniz insana onu ne kadar sevdiğinizi nasıl anlatırsınız kalpler ile mi çiçekler ile mi yoksa bu modeller bu motiflerin hepsi var. Ayakkabı bayanlar için aşktır işte aşkı anlatan her şey de ayakkabı da var zaten.

Gelin ayakkabısı seçerken dikkat edilmesi gerek en büyük unsurlardan birisi damat adayı ile aranızda ki boy farkı. Eğer damat adayı sizden uzun ise o zaman sıkıntı yok istediğiniz modeli gönül rahatlığı ile seçebilirsiniz. Platform topuk gelin ayakkabıları ilk tercihiniz olabilir mesela yada düz topuklu ayakkabı da emin ki çok yakışacaktır. Bu iki farklı gelin ayakkabısı modelinde de taş işlemeleri mevcut.

Eğer ki damat adayından uzun iseniz seçenekleriniz kısıtlanıyor. Hiç bir erkek yanında kendinden uzun bir gelin istemez çünkü bu durum onun için çok kötü bir şey siz siz olun anlayışı elden bırakmayın. Bu durumda size en uygun model gelin babetleri olur. Süs konusunda topuklu gelin ayakkabısı modellerinden aşağıya kalır yanı yok. Hem topuklu ayakkabıdan da daha rahat hareket edebilirsiniz.

Şimdi bir yorum yapmak ister misin?