Tesettür elbise

Tesettür elbise seçiminde nelere dikkat ediyorsunuz?

Kızlar bloğumdaki içerikleri takip ettiyseniz genellikle günlük yaşama yönelik bilgiler veriyor ve tesettür giyim ürünleri için markaların üretim yaptığı ürünler hakkında bilgiler sunuyorum. Kendi tercih ettiğim ürünler hakkında incelemelerde bulunuyor ve bu ürünlerin artı ya da eksi yönlerinde bir takım değerlendirmeler yaparak size sunuyorum.

Sektörün önde gelen markalarını biliyor musunuz?

Tesettür giyim sektörünün ürünlerini kullanan birçok bayanın en çok tercih ettiği ürünler arasında hiç şüphesiz tesettür elbise çeşitleri gelmektedir. Birçok tesettür markasının ürün çeşitleri içerisinde elbise ürünlerinin seçilmesinde bayanların günlük yaşamda çalışma hayatının içerisinde olması gelmektedir. Bayanların erkek bireylere nazaran daha şık ve gösterişli olma duygusunun ağır basmasından dolayı bu tarz duygunun ağır bastığını söylemek gerekir. Buna göre tesettür elbise ürünleri arasında en çok dikkati çeken günlük yaşantıda çalışan bayanların kullanabileceği tarzda pantolon, gömlek, bluz, takım ürünlerinin yanı sıra aynı zamanda özel günler için de tasarlanmış olan abiye elbise modelleri gelir.

Türkiye de tesettür giyim sektörünün içerisinde yer alan markalara bakıldığı zaman tesettür elbise çeşitlerinde öne çıkanların başında Kayra, Hüma Sultan, Loreen, Tekbir, Burcum vb. markalardır. Son zamanlarda ön plana çıkan markalar arasında Kuaybe gider markasını tercih etmeye başlar oldum. Bunun en temel sebeplerinden bir tanesi markanın ürünlerinin kaliteli ve güvenilir olduğunu düşünmem ve internet sitesi üzerinden verilen siparişlerin çok kısa bir zaman dilimi içinde adresime teslim ediliyor olmasıdır. Üstelik kargo kolaylıklarından dolayı da insanların beklentilerini iyi bir şekilde karşılamakta olan bu marka ürünlerin pamuk oranını en üst düzeyde tutarak kendi imalatını gerçekleştiriyor ve kendi tasarımlarını insanlara sunuyor olduğu için de diğerlerinden sıyrılmış bir marka potansiyeline sahip oluyor.

Tesettür giyim ürünlerinde dikkat edilmesi gereken unsurlar;

Tesettür giyim ürünleri ile ilgili olarak dikkat edilmesi gereken en temel etkenler arasında ilgili markaların kalite standartlarına sahip olması ve ürünlerin insan vücudu üzerine yapışmayacak olması söz konusu olacaktır. Tesettür giyim ürünlerinin tercih edilmesi ile beraber zarif bir görünüm elde etmenin yanı sıra çeşitlilik bakımından da kaliteli ve güvenilir bir şekilde hizmet vermekte olan markaların tercih edilmesini sağlamakta fayda olacaktır.

Tesettür elbise çeşitleri arasında ortaya konan bu ürünler ile ilgili olarak Tekbir giyim her ne kadar başarılı ürünler sergilemiş olsa da ürün fiyatlarının yüksek olmasından dolayı ikinci plana atılan markalardandır. Buna karşılık olarak Burcum ve Hüma Sultan gençlere hitap eden elbise çeşitlerini ortaya koydukları gibi aynı zamanda ürün fiyatları noktasında son derece başarılıdırlar. Ayrıca tasarım ve görselliği ile ön plana çıkan Kayra tesettür giyim de canlı renkler ile birlikte aynı zamanda modern kesim tarzını benimseyen markalardandır. Tesettür elbise modellerinde sadelikten yana olan Loreen de farklı müşteri potansiyelini kullanmaktadır.

Tesettür giyimde öncü markalar;

Her ne kadar saydığımız birçok tesettür markası ürünleri ile göz kamaştırmış olsa da tesettür giyimin içerisinde Kayra, Tuğba, Aker, Armine ve Zühre markaları diğer markalardan farklı tasarımlar ortaya koymaktadır. Canlılığı ve görselliği ön planda tutan bu markanın ürünleri son yıllarda tesettür giyim içerisinde en çok tercih edilenleri arasındadır. Bu sektörün içerisinde eşarp ürünleri dışında kadınların taleplerini karşılamaktadır. Kolayca satın alma imkanlarından yararlanabileceğiniz bu markanın ürünleri arsında özellikle etek ve bluz kombin ürünlerini 2020 yılı İlkbahar ve Yaz kreasyonu arasında yer alan modellerle bir araya getirmenizi tavsiye ederim. Yeni sezona özel zarif ürünlere sahip olmanız mümkündür.

Şimdi bir yorum yapmak ister misin?