Zara Çizme Modelleri

Zara Çizme Modelleri

Zara Deri Çizme Modelleri

Zara 2020 Kış sezonu ile birlikte eteklerle giymeye bayıldığımız çizme modelleri gün yüzüne çıktı. Zara bu kış çizme modelleri koleksiyonunda ağırlıklı olarak deri çizmeleri ve siyah çizme modellerini kullanıyor. Bunun haricinde 3 farklı renklerde çizme modelleri de koleksiyonda mevcut. Kış aylarında ağırlıklı olarak siyah giyildiğini düşünürsek buna pek de şaşırmamak gerekiyor. Deri çizme modelleri ise soğuktan korumasının yanında temizlik açısından diğer modellere göre daha avantajlı oluyor. Deri çizmeleri ıslak bir bez ile silmek yeterli olurken çoğu zaman süet ve nubuk olan çizmelerin temizliği kötü hava koşullarının da etkisiyle zorlaşmakta.

Zara Zımbalı Çizme Modelleri

Zara Zımbalı Çizme Modelleri

Uzun zamandır koleksiyonlarda yer almayan zımbalı ayakkabı modellerini Zara 2015 kış koleksiyonunda çizme modeli olarak yer veriyor. Düz tabanlı siyah deri çizme zımba detayları ile modellenmiş.

Zara Diz Üstü Çizme Modelleri

Zara Diz üstü Çizme Modelleri

Diz üstü çizme modelleri mini şort etek ya da taytlar ile oldukça tercih ediliyor. Yakışana da yakışıyor doğrusu fakat diz üstü çizme modeli tercih ederken mutlaka göz önüne alınması gereken unsurlar bulunuyor. Bacak boyu kısa olan bayanlar diz üstü çizme modellerini büyük bir özen ile kombinlemeli aynı zamanda üst bacaklarında fazlası olan bayanlar içinde diz üstü çizme modelleri sandıkları gibi durmayacaktır.  Zara 2020 koleksiyonunda diz üstü çizme modeli olarak iki seçenek bulunuyor. Biri tamamen deri ve sade bir çizme iken diğer çizme modeli ise süet olarak satışa sunulmuş durumda.

Zara Topuklu Çizme Modelleri

Zara İnce Topuklu Çizme Modelleri

Topuklu çizme modelleri iş hayatından gece hayatına her bayanın sıklıkla tercih ettiği ayakkabıların başında geliyor. Zara topuklu çizme modelleri kalın topuklu ve ince topuklu olarak iki kategoride toparlanabilir. İnce topuklu ayakkabılar fazla ayakta duran ve yürümek zorunda kalanlar için yoğun olduğu dönemlerde tercih edilmemeli onun yerine ayağın daha rahat olacağı kalın topuklu ayakkabıların kullanılması uygun olacaktır.

Zara Çizme Modelleri Galerisi:

Şimdi bir yorum yapmak ister misin?